Zarząd Klubu KS Cracovia 1906 informuje o otwarciu V edycji programu „Ferie lodowe w Parku Jordana” w postaci ślizgawki dla młodzieży i mieszkańców Krakowa o wymiarach 20 m x 50 m, malej tafli lodowej dla maluchów oraz lodowej ścieżki rekreacyjnej przy budynku klubowym w południowo-wschodniej części Parku Jordana – Aleja 3-go Maja 11A.

Wydarzenie to kontynuowane od 5 lat jest możliwe dzięki przychylności Pana Prezydenta prof. Jacka Majchrowskiego i stanowi jedyne takie przedsięwzięcie pod gołym niebem, organizowane pod szczytnym hasłem założyciela parku – dr H. Jordana „Gry i zabawy w słońcu i na wolnym powietrzu”.

Całkowita logistyka i infrastruktura tego wydarzenia jest związana z budynkiem Klubu KS Cracovia 1906, a ślizgawka zasilana jest z podstacji trafo zlokalizowanej przy budynku Klubu, lodowisko zostało wykonane dzięki zaangażowaniu i pomocy działaczy KS Cracovia 1906.

Wydarzenie to spotkało się z bardzo dobrym odbiorem mieszkańców, cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci, młodzieży i studentów, w związku z czym KS Cracovia 1906 przedkłada propozycję uczestnictwa szkół w porozumieniu z władzami Kuratorium do bezpłatnego udziału w godzinach 10.00 – 14.00 w okresie nadchodzących ferii świątecznych i zimowych ferii szkolnych.