Kierownicy Sekcji

Grzegorz Superson

Grzegorz Superson

Brydż sportowy
Stanisław Cieślak

Stanisław Cieślak

Hokej na lodzie kobiet

Zawodnik Cracovii od 1966 do 1972 (hokeista), następnie działacz hokejowy i trener grup młodzieżowych. Jego pasiaści podopieczni zdobyli tytuł Mistrza Polski w 1990 i wicemistrza w 1991.

Członek Zarządu KS Cracovia 1906, członek Prezydium Rady Seniorów, kierownik drużyny hokeja kobiet. Odznaczony brązowym Krzyżem Zasługi i srebrną odznaką PZHL. Członek rady Seniorów od 2010. Odznaczony medalem Honoris Gratia. Odznaczenia klubowe: Merenti KS Cracovia, odznaka 75-lecia Rady Seniorów, 110 lecia Klubu.

Jerzy Lelito

Jerzy Lelito

Karate

5 DAN

Absolwent AGH w Krakowie. Trenuje karate od 1977r. W 2008 roku otrzymał stopień 5 dan, potwierdzony egzaminem przed senseiem Hidetaka Nishiyama ucznia Gichin Funakoshi, twórcy karate-do. Prekursor karate w Małopolsce i na Śląsku. Trener i założyciel pierwszej legendarnej sekcji karate w Krakowie AZS AGH w Krakowie. Sędzia klasy międzynarodowej International Traditional Karate Federation (ITKF) oraz instruktor karate Polskiego Związku Karate (PZK) i Polskiego Związku Karate Tradycyjnego (PZKT). Twórca Instytutu Centrum Karate -Do

Antoni Smoleń

Antoni Smoleń

Koszykówka
Roman Kołodziej

Roman Kołodziej

Lekkoatletyka
Józef Bujak

Józef Bujak

Szachy
Marcin Królikowski

Marcin Królikowski

Szermierka

Uczestnik Igrzysk Paraolimpijskich w Nagano 1998. Były zawodnik, reprezentant Polski w Maratonach na Wózkach. Swą karierę zakończył jako 10 maratończyk w Europie. Od 2006 roku działacz sportowy, początkowo w Fundacji Studentów i Absolwentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie obecnie w KS CRACOVIA 1906. Od 2018 roku Kierownik sekcji szermierczej.