6 kolejka sezonu 2022/2023

Derby Małopolski miały dać nam przełamanie. Od początku meczu wszystko szło z godnie z planem, naszym planem- w 8 min. prowadzimy 5:1. Potem zaczęło się komplikować. Od 18 minuty przez 10 minut nie potrafimy nic rzucić a rywalki owszem i to 9 razy. Przy stanie 17:9 dla Olkusza wreszcie wracamy do grania. Od początku 2 połowy zaczynamy odrabiać straty i robimy to skutecznie. W 40 minucie mamy remis po 20. A 3 minuty później po bramce Oli Wajdy wracamy na prowadzenie 22:23. I wtedy zaczyna się druga odsłona dramatu – przez 6 minut tracimy 6 bramek bez własnych goli. To przesądza o wyniku meczu.

W 53 minucie w trakcie akcji obronnej był faul, który sędziowie wycenili na czerwoną kartkę dla Justyna Staroń. Do tego momentu można się zgodzić z sędziami ale nie z kwalifikacją faulu umyślnego za co Justynie grozi odsunięcie od co najmniej jednego (do 6) meczy.

W końcówce już dziewczyny nie miały sił do odwrócenia losów meczu i notujemy kolejną porażkę z Olkuszem.

5 min.: 1:3  10 min.:  3:6 15 min.: 6:7 20 min.: 10:9 25 min.: 16:9 HT: 17:11

35 min.: 18:16 40 min.: 21:21 45 min.: 23:23 50 min.: 27:23 55 min.: 28:24 FT: 32:28