Nasze hokeistki w 2. kolejce PLHK grupy B wygrały po karnych w sobotę wyjazdowy mecz z drużyną PTH Kozice Poznań 3:4 (3:1, 0:0, 0:2, 0:1 k). Sobotni mecz zaczął się dla nas fatalnie, po 11 minutach przegrywaliśmy 0:3, pod koniec I tercji strzeliliśmy pierwszą bramkę. Druga tercja remisowa 0:0. W trzeciej tercji nasze zawodniczki pokazały siłę drużyny, zaangażowanie i walkę do ostatnich minut – wyrównującą bramkę zdobyła Martyna Solorz na 5 minut przed końcem meczu i było jasne że losy spotkania rozstrzygną się w karnych. W pięciu kolejkach karnych żadna z zawodniczek obu drużyn nie dała rady pokonać bramkarek, w 6. kolejce zawodniczka z Poznania ponownie nie pokonała naszej bramkarki, natomiast wykonująca karnego Nikola Isztok pokonała niemoc strzelecką, zdobywając zwycięską bramkę. Z Poznania, po trudnym i emocjonującym meczu, wracamy z 2 punktami.

bramki dla Cracovia 1906: Martyna Solorz (2), Daniela Szeląg (1), Nikola Isztok (1)
bramki dla PTH Kozice Poznań: Melissa Chipchura (1), Wiktoria Pospieszna (1), Matylda Stępień (1)