Nasze hokeistki w 3. kolejce Polskiej Ligi Hokeja Kobiet wygrały w sobotę na własnym lodowisku mecz z drużyną UKH Białe Jastrzębie 6:2 (2:0, 1:1, 3:1).
Sobotni mecz był ciężki, powolny i z dużą ilością błędów. Pierwszą tercję co prawda wygrywamy 2:0 ale już w drugiej, drużynie z Jastrzębia udało się zdobyć kontaktowego gola. Chwilę później w osłabieniu za sprawą Karoliny Baran odskoczyliśmy na dwubramkowe prowadzenie aby ponownie je stracić w III tercji. Tak więc przez praktycznie cały mecz Cracovia nie mogła czuć się pewna zwycięstwa, tym bardziej, że z opresji ratowało nas czasem szczęście i brak skuteczności przeciwniczek w kontrach. Dopiero 10 min przed końcem siostry Synowiec rozłożyły na łopatki nasze przeciwniczki strzelając 3 gole.
Warto odnotować, że Justyna Suchoń strzeliła swoją pierwszą bramkę w lidze oraz że Małgorzata Synowiec obie bramki strzeliła w odstępie 15 sekund.

bramki dla Cracovia 1906: Małgorzata Synowiec (2), Karolina Baran (1), Ewa Synowiec (1), Justyna Suchoń (1), Kinga Niechwiej-Malska (1)
bramki dla UKH Białe Jastrzębie:  Magdalena Głąbica (1), Zuzanna Rduch (1)