Nasze hokeistki w 2. kolejce Polskiej Ligi Hokeja Kobiet wygrały po karnych w sobotę na własnym lodowisku mecz z drużyną SKKH Atomówki GKS Tychy 4:3 (2:2, 1:1, 0:0, 1:0 k). Sobotni mecz zaczął się dla nas nie najlepiej, bo już w pierwszej minucie straciliśmy bramkę, jednak już w 9 minucie Gosia Synowiec wpisała się na listę strzelców dając nam wyrównanie, a chwilę później dzięki Karolinie Baran wyszliśmy na prowadzenie. Niestety z prowadzenia cieszyliśmy się tylko minutę, bo po strzale Pameli Cieślewicz było już 2:2. Kolejne bramki wpadły w II tercji. Cracovia ponownie objęła prowadzenie za sprawą Magdy Olszewskiej, a na 3:3 znowu wyrównała Pamela Cieślewicz. Stan ten utrzymał się już do końca III tercji. Wynik nie zmienił się również po 5 minutowej dogrywce 3×3. W karnych za to jedyną zawodniczką, której udało się pokonać bramkarkę okazała się nasza Nikola Isztok zdobywając zwycięską bramkę! Brawa dla całej drużyny.
Po emocjonującym meczu cieszymy się ze zdobycia pierwszych 2 punktów w tym sezonie.

bramki dla Cracovia 1906: Małgorzata Synowiec (1), Karolina Baran (1), Magdalena Olszewska (1), Nikola Isztok (1)
bramki dla SKKH Atomówki GKS Tychy: Pamela Cieślewicz (2), Sylwia Łaskawska (1)