Rozpoczynamy głosowanie w plebiscycie “Hokeista 115-lecia Cracovii”. Swoje głosy możecie oddawać za pośrednictwem portalu Facebook, a w pierwszej rundzie wybierzemy finałową trójkę!

Zakończyliśmy prezentacje dziesięciu nominowanych zawodników do plebiscytu „Hokeista 115-lecia Cracovii”. Jak wcześniej pisaliśmy doskonale wiemy, że przez dziesięciolecia sekcję hokejową Najstarszego Klubu Sportowego tworzyło wielu wybitnych zawodników, których tutaj zabrakło, a każdy z Kibiców ma swojego faworyta.

Chcieliśmy jednak, by co najmniej jeden z przedstawionych hokeistów reprezentował każdą epokę w dziejach Klubu i był pewnego rodzaju symbolem, zachęcając tym samym do poznania wspaniałej, ale i niekiedy trudnej historii hokeja w Cracovii.

Poniżej przedstawiamy jeszcze raz wszystkie nominacje:
1 – Czesław Marchewczyk
2 – Andrzej Wołkowski
3 – Adam „Roch” Kowalski
4 – Roman Steblecki
5 – Damian Słaboń
6 – Wacław Gój
7 – Daniel Laszkiewicz
8 – Bogdan Migacz
9 – Leszek Laszkiewicz
10 – Rafał Radziszewski

Głosowanie odbędzie się na naszym oficjalnym profilu w portalu Facebook – kliknij TUTAJ i potrwa od soboty 6 lutego do niedzieli. Głosujemy poprzez wpisanie numeru wybranego kandydata w komentarzu pod postem.

Z dziesięciu nominowanych zawodników wyłonimy trójkę finalistów oraz przedstawimy zasady głosowania w rundzie finałowej. Hokeistę 115-lecia poznamy już 17 lutego podczas meczu z JKH GKS Jastrzębie, kiedy to będziemy celebrować 60-tą rocznicę powstania naszego lodowiska. Na uczestników finałowego głosowania czekają pasiaste nagrody!

 

Źródło: www.cracovia.pl