W rozegranym w sobotę (29.02.2020 r.) wyjazdowym meczu w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów (U18) w koszykówce mężczyzn nasza drużyna wygrała z MUKS 1811 Unia Tarnów. Mecz zakończył się wynikiem 92:101 (30:13, 22:25, 19:26, 21:37).

Ogromny charakter i determinację pokazali w sobotę nasi koszykarze. W 2. kwarcie zespół z Tarnowa prowadził już różnica 20 punktów a na pierwsze prowadzenie wyszliśmy dopiero w 37 minucie. Tym samym nasza drużyna zrewanżowała się za porażkę w pierwszej rundzie na własnym parkiecie.

Drużyna Cracovii 1906 zajmuje w tabeli trzecie miejsce z 18 punktami, ale mamy rozegrane dwa mecze mniej od zespołów z 1. i 2. miejsca (czyli za zespołami z Wieliczki i Tarnowa).

TABELA – Koszykówki Mężczyzn U18

Terminarz rozgrywek Koszykówki Mężczyzn U18 w sezonie 2019/2020 oraz wszystkie wyniki Naszego zespołu