Szanowni Państwo!
W przyszłym roku sekcja lekkoatletyczna Cracovii obchodzić będzie jubileusz 110 lat istnienia. Z tej okazji byli zawodnicy sekcji mieszkający w Krakowie chcą zorganizować spotkanie jubileuszowe w Urzędzie Miasta Krakowa. Chcemy, aby Jubileusz wypadł okazale i był okazją do wspomnień swojej kariery sportowej w Cracovii.
W tym celu chcemy zaprosić na to spotkanie byłych zawodników sekcji. Szczególnie tych, którzy znajdują się w 10-tce wszechczasów i takich, którzy trenowali w Cracovii przynajmniej 3 lata.
Niestety nie mamy pewności, że dane adresowe tych zawodników, które posiada sekcja są aktualne. Zwracamy się więc do Państwa z ogromną prośbą – jeśli jesteście Państwo w posiadaniu aktualnych danych ww. zawodników, przekażcie je sekcji, żeby zaproszenie na obchody jubileuszu trafiło pod właściwy adres.
Nie ukrywamy także, że na zorganizowanie obchodów jubileuszu niezbędne są środki finansowe, których niestety sekcji brakuje. I tu pojawia się druga prośba – jeśli zechcecie Państwo wspomóc tą inicjatywę, to dokonajcie wpłaty na konto nr 85 2130 0004 2001 0448 2790 0001 z dopiskiem „Jubileusz”. Za wszystkie wpłaty już teraz bardzo dziękujemy!
Informujemy, że wpłata o wysokości min. 200 zł będzie dla nas sygnałem aprobaty dla programu i przyjazdu na spotkanie.
Przyjazd należy potwierdzić do 31 października 2022 r.
Poniżej wstępny program obchodów jubileuszu:
– cały rok 2023,
– wydawnictwo jubileuszowe (red. Jan Otałęga),
– III. Memoriał Emila Muszyńskiego – termin i miejsce do ustalenia,
– IV. Meeting Charytatywny Cracovii – termin i miejsce do ustalenia,
– 48. Memoriał dr Aleksandra Moroza na stadionie Akademi Wychowania Fizycznego w Krakowie – sobota 30.09.2023 r.; w tym samym dniu msza święta w intencji zmarłych trenerów i zawodników sekcji lekkoatletycznej w kościele OO. Kapucynów przy ul. Loretańskiej w Krakowie,
– spotkanie w Urzędzie Miasta,
– po zawodach spotkanie w podgrupach (czas wolny).
W przypadku pytań podajemy nr telefonów do kontaktu (najlepiej w godzinach wieczornych):
Tomasz Domalewski – 502 332 719
Sławomir Klekowski – 501 461 477
Roman Kołodziej – 509 192 194
Marek Malacz – 502 458 667
Informujemy, że honorowy patronat nad jubileuszem objął Prezydent Miasta Krakowa – prof. Jacek Majchrowski.
Roman Kołodziej
Trener sekcji LA