We wczorajszym meczu, w drugim meczu sezonu w I lidze nasze szczypiornistki przegrały na wyjeździe z MTS Żory. Mecz zakończył się wynikiem 42:19. KS Cracovia 1906 słabo rozpoczęła mecz i już w kilka minut drużyna z Żor wypracowała sobie kilku bramkowe prowadzenie. Na przerwę nasze zawodniczki schodziły przegrywając 12:19. Po zmianie stron MTS Żory jeszcze bardziej podkreślił swoją przewagę w tym spotkaniu. Kwadrans po wznowieniu gry drużyna z Żor prowadziła już 17 bramkami. Końcowy wynik to niestety wysoka porażka naszych szczypiornistek 19:42.

KS Cracovia 1906: Paulina Reichel, Paulina Klimowicz, Katarzyna Kamusińska, Justyna Staroń, Kamila Dzidek (2), Anna Andrzejczyk (3), Marlena Nikody (1), Milena Herman (2), Agata Stępień (2), Laura Świątek (8), Natalia Wojas, Katarzyna Kawa, Joanna Stępnik, Katarzyna Loranc (1).
Rzuty karne: 2/6
Liczba widzów: 220 osób

Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków Pasiaków na kolejny mecz w przyszłą niedzielę 13.10.2019 r. o godz. 17:00 na KÄRCHER Hala Cracovii przy al. Focha 40 w Krakowie. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna MKS Karkonosze Jelenia Góra.

Zdjęcia: Mariusz Śniegoń