W zakończonym dzisiaj (niedziela 24.11) meczu zaległej 7. kolejki I Ligi Piłki Ręcznej nasze szczypiornistki przegrały wyjazdowy mecz z MKS PR URBIS Gniezno. Mecz zakończył się wynikiem 33:25. Po pierwszej połowie zawodniczki z Gniezna prowadziły 19:12.
Pierwszy kwadrans wyrównany, bramka za bramkę, potem Gniezno zaczęło budować swoją przewagę, która zaczęła się od wykluczenia naszej zawodniczki. Na koniec pierwszej połówki przewaga wyniosła 7 bramek. Druga połowa w naszym wydaniu całkiem udana, dobra gra i zmniejszamy dystans bramkowy. W 53 min. były tylko 4 bramki straty do faworytek. W końcówce jednak dała znać krótka ławka i ubytek sił, z tego też powodu łapiemy pod rząd 3 wykluczenia i ostatnie 7 min. przegrywamy 1:5. Niemniej można pozytywnie ocenić występ w Gnieźnie, zespół gra coraz pewniej. Nie da się oszukać doświadczenia ligowego i co za tym jakości sportowej ale idziemy w dobrym kierunku. Warto jednak w naszym zespole zwrócić uwagę na dwie zawodniczki: Justynę Staroń, która z 9 bramkami “zrobiła” swój personal best w I lidze. I szczególne słowa uznania skierować do Asi Stępnik za to że w ogóle wystąpiła w bramce i że zagrała, jak zwykle, dobre zawody.