W dzisiejszym meczu (niedziela, 15.12.2019 r.) 11. kolejki I Ligi Piłki Ręcznej nasze szczypiornistki przegrywają na wyjeździe w Rudzie Śląskiej z KS Zgoda Ruda Śląska. Niestety w ostatnim meczu w tym roku i w tej rundzie to nasze przeciwniczki okazały się drużyną lepszą i mecz zakończył się wynikiem 19:15, do przerwy przegrywaliśmy tylko jedną bramką 9:8.
Ostatecznie rozgrywki po rundzie jesiennej w I Lidze KS Cracovia 1906 kończy na ostatnim 11. miejscu, z jednym zwycięstwem. Nie załamujemy się, trenujemy i do zobaczenia w rundzie rewanżowej.
Teraz w rozgrywkach nastąpi przerwa świąteczno-noworoczna, a pierwszy mecz w rundzie rewanżowej zagramy 18 lub 19.01.2020 roku na własnej Hali z zespołem KS AZS AWF Handball 28 Wrocław.