Już w najbliższą sobotę (26.10.2019 r.) o godz. 17:00 szczypiornistki Cracovii rozegrają kolejny mecz w I Lidze Piłki Ręcznej Kobiet w roli gospodarza. Przed nami kolejne starcie o 3. punkty. Tym razem rywalem naszej drużyny będzie zespół SPR Olkusz, drużyna która zajmuje 2 miejsce w pierwszoligowej tabeli. Liczymy na Waszą obecność.
Wszystkich sympatyków Pasiastej drużyny zapraszamy na KÄRCHER Hala Cracovii przy al. Focha 40 w Krakowie do dopingowania naszych dziewczyn. Mecz będzie drugim występem Cracovii 1906 w tym sezonie przed własną publicznością.

Patronat medialny nad meczem obejmuje telewizja TVP3 Kraków.

Bilety do nabycia przed meczem – Bilet normalny 10 zł, Bilet ulgowy 5 zł.  Zapraszamy.

Krótka historia Cracovii 1906, zespołu SPR Olkusz i ich wzajemnych spotkań:

Z Olkuszem, co z uwagi na bliską odległość, dość często grywamy. W pierwszych dwóch latach trzeciej reaktywacji sekcji piłki ręcznej Cracovii potykaliśmy się w rozgrywkach II ligi z drugim zespołem Olkusza. Wszystkie mecze z rezerwami zostały wygrane, ale I zespół SPR Olkusz to inna półka. W oficjalnych rozgrywkach spotkaliśmy się w zeszłym sezonie w ramach rozgrywek Pucharu Polski. We własnej Kärcher Hala Cracovii 26 października 2018 r. ulegliśmy 28:33. Przed obecnym sezonem rozegraliśmy dwa sparingi z naszym sobotnim rywalem, na turnieju w Gliwicach ulegając 24:32 (dla nas pierwszy mecz w sezonie) i na naszym II Klubowym Pucharze Małopolski – też porażka 19:26.

Terminarz rozgrywek I ligi piłki ręcznej w sezonie 2019/2020

Tabela I Ligi Piłki Ręcznej Kobiet grupa B w sezonie 2019/2020