Wygrywamy turniej hokeja kobiet z okazji 115-lecia powstania KS Cracovii.
Trzeba przyznać, że był on niezwykle emocjonujący. Do ostatniej sekundy ostatniego meczu ważyły się losy układu na podium. Pierwszy mecz nasze zawodniczki zremisowały z drużyną z Nowego Targu 1:1. Bramkę dla KS Cracovia 1906 strzeliła Magda Mroczka.
W drugim meczu turnieju również padł remis – 1:1.
W związku z tym zwycięzca trzeciego meczu zgarniał wszystko, a przegrany lądował na ostatnim miejscu. W przypadku remisu decydowałaby gra fair play, czyli jak najmniejsza ilość karnych minut,  a w tym wypadku KS Cracovia niestety miała sporą zaliczkę po 1 meczu.
Tak więc mecz z Kojotkami z Janowem trzeba było wygrać. Walka była niezwykle wyrównana. Na szczęście udało nam się wyjść na prowadzenie jeszcze w 1 tercji dzięki bramce zdobytej przez Ewelinę Hajduk. Po tym zostało nam już się dzielnie bronić do końca i nie pozwolić na wyrównanie. Świetne interwencje naszych bramkarek jak i gra dziewczyn w polu pozwoliły na utrzymanie wyniku do ostatniego gwizdka.