Na szczeblu wojewódzkim odpadliśmy z rozgrywek Pucharu Polski po wysokiej porażce z Dwójką Profil Nowy Sącz. W 13 min. po serii 3 bramek doprowadzamy do stanu 7:9 i to był koniec skutecznej gry Pasów. Przez pozostałe 17 min I połowy zdobywamy tylko jedną bramke! Poczatek drugiej połowy wyrównany ale później seria 7 bramek Dwójki buduje i tak już dużą przewagę tego zespołu. Naszym dziewczynom ciężko było wypracować czysta pozycje rzutową ajak się udało to nie było wykorzystywane. Wynik chyba za wysoki względem jego obrazu ale liczą się bramki a nie wrażenia.
Ten mecz to już historia, czas na nowe wyzwania ligowe.Kolejny mecz na wyjeździe w Michałkowicach ze Startem, sąsiadem z tabeli.
Najwięcej bramek dla Cracovii rzuciła Iza Bielak – 6.Po 2 trafienia na swoje konto zapisały Magda Orłowska i Ania Talowska.5 zawodniczek rzuciła po jednej bramce – Kasia Winiarska,Kasia Kamusińska,Milena Herman,Natalia Wojas oraz Brygida Godziszewska.