W rozgrywanych w ubiegły weekend Play off-ach w Polskiej Lidze Hokeja Kobiet nasze hokeistki przegrały dwumecz z zespołem UKHK Unia Oświęcim. W pierwszym sobotnim, wyjazdowym meczu Cracovia przegrała 0:5 pomimo walki i dobrej gry w 2 pierwszych tercjach zabrakło sił na ostatnią odsłonę meczu. W drugim meczu rozgrywanym w niedzielę na własnym lodowisku nasze hokeistki również musiały uznać wyższość drużyny z Oświęcimia.
Dwumecz z Unią Oświęcim pokazał nam jak dużo pracy czeka nas jeszcze aby dorównać poziomem gry do grupy mocniejszej. Pomimo zaangażowania  każdej z dziewczyn, walki i gry na 150% przegraliśmy drugi mecz aż 1:8 (0:2; 0:5; 1:1). Jedyną honorową bramkę dla nas ustrzeliła Ania Pezda. Słowa uznania należą się również Joannie Bukale, która wyczyniała cuda broniąc raz za razem strzały przeciwniczek z każdej strony. Gratulujemy dziewczynom z Oświęcimia, dziękujemy za solidną lekcję hokeja i życzymy powodzenia w meczach o medale.
Co do naszej dalszej gry, Cracovię czeka teraz jeszcze walka o 5 miejsce. Z PTH Kozicami Poznań zmierzymy się 14, 22 i ewentualnie 23 marca (gramy do dwóch zwycięstw).