||||||

Koszykówka – nasi zawodnicy Eryk i Witek w półfinale Mistrzostw Polski U17 !!!

Nasi najmłodsi zawodnicy Eryk i Witek w półfinale Mistrzostw Polski U17!🔥
Z dumą informujemy, że Eryk Banzet i Witold Michnik – reprezentując drużynę juniorów U17 UKS 27 Katowice (w ramach umowy szkoleniowej), mieli ogromny wkład w świetny wynik zespołu! Chłopcy przyczynili się do awansu drużyny najpierw do ćwierćfinałów, a następnie do półfinału Mistrzostw Polski. Choć tym razem nie udało się sięgnąć po finał, wracają do domu z tarczą i ogromnym doświadczeniem.
To kolejny krok w ich rozwoju! W ubiegłym sezonie, grając jeszcze w kategorii U15 w barwach Korony Kraków, dotarli do ćwierćfinałów. W tym roku – już półfinał MP U17! Progres jest wyraźny, a apetyt rośnie! Liczymy, że przyszły sezon przyniesie upragniony finał!
Brawo chłopaki! Jesteśmy z Was dumni!