Podczas kolejnej edycji Pucharu Żubrów w Skawinie (25–26 kwietnia) ponownie potwierdziliśmy naszą silną pozycję i sportowe tradycje.
Na najwyższym stopniu podium – zgodnie z „tradycją” – stanęli Alina Zabłocka oraz Tadek Mizak. Drugie miejsca wywalczyli Ignacy, Stefania i Ida, a do tego grona dołączył również tym razem Franek. Z „tradycji” wyłamała się Marysia, zajmując bardzo dobre trzecie miejsce.
To tylko część naszych sukcesów – w zawodach startowało więcej naszych reprezentantów, którzy również osiągali wysokie lokaty i pokazali się z bardzo dobrej strony.
Po raz kolejny potwierdzamy znakomitą formę naszych zawodników oraz najwyższy poziom pracy szkoleniowej naszych trenerów. Brawo dla całej drużyny! 👏⚔️




