||||||

Kolejne sukcesy naszych młodych zawodników sekcji szabli – Konin 2026

Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Młodzików i Dzieci w szabli, który odbył się 10 maja 2026 roku w Koninie, nasi zawodnicy ponownie zaprezentowali się znakomicie.

Ignacy Zabłocki wywalczył srebrny medal, potwierdzając swoją wysoką formę.

Na podium stanęła również Stefania Mizak, zdobywając brąz a bardzo dobre 5. miejsce zajęła Helena Liszka.

Gratulujemy wszystkim startującym świetnych wyników i sportowej postawy! 👏⚔️