Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Młodzików i Dzieci w szabli, który odbył się 10 maja 2026 roku w Koninie, nasi zawodnicy ponownie zaprezentowali się znakomicie.
Ignacy Zabłocki wywalczył srebrny medal, potwierdzając swoją wysoką formę.
Na podium stanęła również Stefania Mizak, zdobywając brąz a bardzo dobre 5. miejsce zajęła Helena Liszka.
Gratulujemy wszystkim startującym świetnych wyników i sportowej postawy! 👏⚔️


