W dzisiejszym meczu, 5. kolejki I Ligi Piłki Ręcznej Kobiet nasze szczypiornistki przegrały na wyjeździe z bardzo silną drużyną Korona Handball Kielce 49:24 (do przerwy 26:11). W meczu od samego początku było widać dużą moc zespołu z Kielc, czyli spadkowicza z Superligi w ubiegłym sezonie. Już po pierwszych 5min meczu nasze zawodniczki przegrywały 5:0 , a po kwadransie gry było już 12:4, na przerwę schodziliśmy przegrywając 26:11. W drugiej połowie zespół z Kielc dalej grał efektownie i efektywnie, co widać w rezultacie końcowym. Przegrywamy 49:24. Naszą najskuteczniejszą zawodniczką była ponownie Laura Świątek, zdobywając 8 bramek.

KS Cracovia 1906 (bramki): Paulina Reichel (1), Paulina Klimowicz (1), Katarzyna Kamusińska, Justyna Staroń (2), Gabriela Stachowicz, Kamila Dzidek (1), Milena Herman (5), Anna Andrzejczyk (1), Agata Stępień (1), Laura Świątek (8), Natalia Wojas, Katarzyna Kawa (1), Joanna Stępnik, Katarzyna Loranc (3), Julia Jastrzębska.
Rzuty karne: 5/7
Liczba widzów: 450 osób

Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków Pasiaków na kolejny mecz w przyszłą sobotę 26.10.2019 r. o godz. 17:00 na KÄRCHER Hala Cracovii przy al. Focha 40 w Krakowie. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna SPR Olkusz.