W meczu piątej kolejki II ligi piłki ręcznej kobiet Cracovia pewnie pokonała drugi zespół SPR Olkusz 29:15 (12:7). W 6 min. Olkusz porwadził 3:2 i była to ostatnia przewaga drużyny Gosci w tym meczu. W 17 min. po bramce Izy Bielak “Pasy” obejmują dwubramkowe prowadzenie (7:5), które dzięki dobrej obronie powiększają do pięciu bramek na koniec I połowy. Po karnym Izy, w 40 min. mamy wynik 16:8 dla Cracovii i praktycznie jest już “po meczu”. Ambitnie grające olkuszanki zdobywają w 60 min. jeszcze 2 bramki i zawody kończą sie wysoka wygraną “Pasów”.
Na wyróżnienie zasługują Kasia Kamusińska (7 bramek – 6 w II połowie) i Iza Bielak (6 bramek, 5 w I połowie). Trener Lidia Walczyk desygnowała do gry wszystkie dziewczyny.