Wyjazdowa porażka

Start Michałkowice vs.Cracovia 25:17 (14:6)
Słaba końcówka meczu z JKS Jarosław kosztowała nas stratę punktu, słaby początek ze Startem kosztował nas dwa punkty. W 7 min. notujemy remis po 2 a w 16 min. jest już 9:2 dla miejscowych zawodniczek. Lepszy fragment gry Pasiaczek, trzy bramki z rzędu i bramkowo to wygląda lepiej (23 m. 5:9 i do tego niewykorzystany karny). Niestety to był chwilowy przebłysk skuteczniejszej gry i na przerwę schodzimy z 8 bramkową stratą 6:14. Podstawowym problemem naszych dziewczyn była słaba skuteczność rzutowa.
Początek drugiej połowy też dla ślązaczek - w 42 min. osiągają największą przewagę w meczu 8:19 i w tym momencie mecz był w zasadzie rozstrzygnięty. W kolejnych minutach częściowo odrabiamy straty doprowadzając w 55 min. do wyniku 14:20. W 60 minucie tracimy jeszcze dwie, ostatnie bramki meczu, które ustalają wynik 17:25 dla Startu.
To nie był dobry mecz naszych zawodniczek. Zdobycie 6 bramek w jednej połowie meczu nie przynosi chwały. Oczekiwania przed tym meczem (i całym sezonem) były większe (przed sezonem dalej są!) i ta wysoka porażka stanowi zimny prysznic. Nie sama porażka ,bo stawka zespołów w małopolsko-śląskiej lidze jest wyrównana, ale właśnie słaby wynik rzutowy naszych zawodniczek.  Jest nad czym pracować. Następny mecz gramy 5 listopada na hali na os. Handlowym 4 z drugim zespołem Olimpii Beskid Nowy Sącz. Początek zawodów o 16.
la naszych rywalek 12 bramek rzuciła Martyna Chmiel i to osiągnięcie zasługuje na wyróżnienie.

widzów :57 (za protokołem)
karne : Cracovia 2/5 (nie strzeliły Kasia Kamusinska i Laura Światek x2) - Start (3/6)
wykluczenia: Cracovia 3 x 2 min (Kasia Winiarska x2, Milena Herman) - Start 6 x 2 min.