Aktualności

SPRAWOZDANIE Z ROZGRYWEK III LIGI MĘSKIEJ ZA SEZON SPORTOWY 2014 / 2015

22 marca trzecioligowy zespół Klubu Sportowego KS Cracovia 1906 Kraków zakończył rozgrywki sportowe w ramach rywalizacji w kategorii III Ligi Męskiej w ramach rozgrywek Krakowskiego Okręgowego Związku Koszykówki. Drużyna prowadzona przez trenera Michała Sumarę zakończyła zmagania sportowe na VIII miejscu. Z bilansem czterech zwycięstw i dwunastu porażek nasz młody zespół zajął przedostatnie miejsce wyprzedzając w tabeli równie młody zespól z Wieliczki.

Podsumowanie Ćwierćfinałów MP Kadetów

MKS Pruszków – KS Cracovia 1906     85 - 57 (12-16; 30-14;  17-15; 26-12)

W pierwszym meczu przyszło nam zmierzyć się z drużyną MKS Pruszków, która według rankingu PZKosz była najwyżej rozstawioną drużyną turnieju. Rozegraliśmy z nią bardzo ambitne zawody. Niestety zawiodła skuteczność: 33%, 18/54 za 2 czy 5/13 za 1. Ostatecznie przegraliśmy 85-57.

Rocznik 2003 na turnieju w Wieliczce

Relacja z turnieju. Nasza drużyna uplasowała się na 9 miejscu. Drużyny z naszej grupy zajeli odpowiednio 1,2 oraz 8 miejsce.Brawa za walkę i zebranie kolejnych doświadczeń.

Nadrabiamy zaległości. Chłopcy stari na tapecie

Nadrabiamy zaległości Chłopcy Starsi

Wesołych Świąt

Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Ci spokój i radość.
Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Ciebie pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Twe marzenia.

III Liga

Nie udał się wyjazd naszej drużyny na trudny teren do Limanowej. Do przerwy prowadzimy wyrównaną walkę, po przerwie brakuję sił i bardziej doświadczona drużyna gości odskakuje na bezpieczną przewagę.

Wygrana Kadetów z MKS Limanowa

Wysoka wygrana z MKS LIMANOWA kończy zmagania w I rundzie ligi kadetów. W całym meczu grając dwiema piątkami.