Aktualności

Kalendarz z nami na 2018!

Czy wiecie że... powstał w tym roku kalendarz z hokeistkami na rok 2018?
Nie? Czym prędzej zobacz! 
W końcu doczekany kalendarz przez kibiców jest w sprzedarzy! Możecie nas spotykać na meczach Pierwszej drużyny Comarch Cracovii, gdzie
każda z koleżanek będzie sprzedawać kalendarze. Możecie także zakupić kalendarz poprzez kontakt z nami przez Facebooka: facebook.com/KSCracovia1906/

Wymęczony komplet w derbach Małopolski

Kolejne 3 punkty na koncie KS Cracovia 1906! Wczoraj pokonałyśmy drużynę MMKS Podhale Nowy Targ 3:2 (1:1, 1:1, 0:1) i z 7 punktami na koncie plasujemy się na 3 miejscu ligowej tabeli. Warte zaznaczenia jest osiągnięcie Karoliny Baran. Nasza najmłodsza zawodniczka zdobyła swój pierwszy hattrick w karierze ;)  Gratulujemy :D

Pierwsze zwycięstwo!

Tak jak zapowiadałyśmy, niedzielny wieczór był niezwykle emocjonujący. Sądzimy, że każdy kto postanowił go spędzić z nami tego nie żałuje. W końcu zdobyłyśmy 3 punkty, chociaż biorąc pod uwagę kilka niefortunnych zdarzeń przed spotkaniem, miałyśmy wiele obaw czy będziemy w stanie dominować na lodzie. Po pierwsze, ze względów zdrowotnych ze składu wypadła nasza kapitan Karolina Smach, grająca na obronie. W efekcie trener miał do dyspozycji tylko 3 obrońców… Po drugie, dość poważna kontuzja kolana wyeliminowała z gry bramkarkę Asię Bukałę.

PIERWSZY ZDOBYTY PUNKT

 
W minioną niedzielę  udałyśmy się do Jastrzębia-Zdroju w celu rozegrania rewanżowego meczu z miejscową drużyną UKH Białe Jastrzębie. Pierwsze nasze starcie zakończyło się wygraną przeciwniczek 3:5, więc tym bardziej zależało nam na powrocie do Krakowa z 3 punktami.

Zostawić serce na lodzie

Ochłonęłyśmy już po inauguracyjnym meczu sezonu 2017/2018, więc czas na podsumowanie tego, co działo się na tafli  Nie ukrywam, że niedosyt  jest i w głowie siedzi nam chęć rewanżu. Chociaż starałyśmy się jak mogłyśmy, w 3 tercji brakło już sił w nogach i musiałyśmy uznać wyższość przeciwniczek. Ale po kolei.

Cud w Krynicy?

Jak już wcześniej informowałyśmy, w miniony weekend wzięłyśmy udział w Międzynarodowym Turnieju Hokeja Kobiet w Krynicy-Zdroju. Po nieudanym sezonie ligowym zależało nam na pokazaniu się z jak najlepszej strony i udowodnieniu, że naszej drużyny na straty spisywać nie wolno ;) Chociaż trzeba przyznać, że przeciwniczki zapowiadały się wyjątkowo mocne. Warto wspomnieć, że mecze były rozgrywane w systemie 2x20min, każdy z każdym. Drużyna zwycięska otrzymywała 3 pkt, w przypadku remisu oba zespoły otrzymywały po 1 pkt.

Sroga lekcja w dwumeczu z mistrzyniami

W ubiegłą niedzielę oraz wtorek przyszło nam rozegrać zaległe mecze z drużyną Polonii Bytom w ramach 13 i 14 kolejki PLHK. Nikt nie liczył na wyrównaną walkę w tych spotkaniach. Oczywiste było, że jedyną rzeczą, o jaką możemy walczyć to jak najmniej straconych bramek.

Nowy rok z Polonią Bytom

Zaczął się Nowy Rok 2017, więc trzeba zacząć go meczami. Mamy powrót po dłuższej przerwie do rozgrywek! W najbliższą niedzielę 15.01. oraz wtorek 17.01 o godzinie 20:15 będziemy rozgrywać zaległe mecze z drużyną Polonią Bytom! Oczywiście przy Siedleckiego 7.

Wesołych Świąt!


 
Wszystkim fanom hokeja na lodzie życzymy, niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie, aby ten czas był okazją do odpoczynku od codziennych zmartwień.

Strony