Aktualności

Zostawić serce na lodzie

Ochłonęłyśmy już po inauguracyjnym meczu sezonu 2017/2018, więc czas na podsumowanie tego, co działo się na tafli  Nie ukrywam, że niedosyt  jest i w głowie siedzi nam chęć rewanżu. Chociaż starałyśmy się jak mogłyśmy, w 3 tercji brakło już sił w nogach i musiałyśmy uznać wyższość przeciwniczek. Ale po kolei.

Cud w Krynicy?

Jak już wcześniej informowałyśmy, w miniony weekend wzięłyśmy udział w Międzynarodowym Turnieju Hokeja Kobiet w Krynicy-Zdroju. Po nieudanym sezonie ligowym zależało nam na pokazaniu się z jak najlepszej strony i udowodnieniu, że naszej drużyny na straty spisywać nie wolno ;) Chociaż trzeba przyznać, że przeciwniczki zapowiadały się wyjątkowo mocne. Warto wspomnieć, że mecze były rozgrywane w systemie 2x20min, każdy z każdym. Drużyna zwycięska otrzymywała 3 pkt, w przypadku remisu oba zespoły otrzymywały po 1 pkt.

Sroga lekcja w dwumeczu z mistrzyniami

W ubiegłą niedzielę oraz wtorek przyszło nam rozegrać zaległe mecze z drużyną Polonii Bytom w ramach 13 i 14 kolejki PLHK. Nikt nie liczył na wyrównaną walkę w tych spotkaniach. Oczywiste było, że jedyną rzeczą, o jaką możemy walczyć to jak najmniej straconych bramek.

Nowy rok z Polonią Bytom

Zaczął się Nowy Rok 2017, więc trzeba zacząć go meczami. Mamy powrót po dłuższej przerwie do rozgrywek! W najbliższą niedzielę 15.01. oraz wtorek 17.01 o godzinie 20:15 będziemy rozgrywać zaległe mecze z drużyną Polonią Bytom! Oczywiście przy Siedleckiego 7.

Wesołych Świąt!


 
Wszystkim fanom hokeja na lodzie życzymy, niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie, aby ten czas był okazją do odpoczynku od codziennych zmartwień.

Szlagier końca tabeli PLHK

Pierwszy weekend grudnia był dla nas wyjątkowo ważny, bowiem przyszło nam się zmierzyć na własnym lodowisku z drużyną z Poznania. Kozice zajmowały przedostanie miejsce w ligowej tabeli, więc urwanie im 6 punktów oznaczało dla nas awans z ostatniej pozycji. Zwycięstwa potrzebowałyśmy również mentalnie, musiałyśmy udowodnić, że nie jesteśmy przysłowiowym chłopcem do bicia w lidze.

Derby Małopolski

W ubiegły weekend w Oświęcimiu dane nam było rozegrać dwa mecze z miejscowym zespołem UKHK Unią Oświęcim w ramach 19 i 20 kolejki PLHK. Na pierwszy mecz udałyśmy się w sobotę rano w dość okrojonym składzie, m. in. ze względu na liczne kontuzje gnębiące ostatnio naszą drużynę.  Do gry w polu trener miał do dyspozycji 3 obrończynie, 2 środkowe oraz 3 skrzydłowe. Mimo to z nadzieją na uzyskanie satysfakcjonującego wyniku wyszłyśmy na lód o 11:20. Niestety już od pierwszych sekund wiadome było jak wymagające dla nas będzie to spotkanie.

Krakowianki zaproszone na kolejny turniej !!

To, że liga hokeja na lodzie dawno dobiegła końca to każdy kibic wie ale sezon trwa nadal!!

Nasze dziewczęta po bardzo dobrym występie na Międzynarodowym Turnieju w Krynicy, zostały zaproszone na turniej do Oświęcimia z okazji 10lecia klubu UKHK Unia Oświęcim!!

 

KTH KRYNICA - KS CRACOVIA 1906 czyli baraży ciąg dalszy !!

Kolejne spotkanie barażowe odbyło się w Krynicy.
Dziewczyny wyszły na nie bardzo zdeterminowane, dodatkowym motywatorem była nieobecność trenera Piotra Ślusarka, którego niestety zatrzymały obowiązki, zastępował go Trener Stanisław Cieślak.
Po pierwszych minutach meczu można było stwierdzić, iż powtórzy się dramat Krakowianek z poprzedniego meczu, dwie akcje, dwie bramki. Stojąca w Bramce Marta Opyrchał nie popisał się skutecznością.

Strony