Aktualności

Zostawić serce na lodzie

Ochłonęłyśmy już po inauguracyjnym meczu sezonu 2017/2018, więc czas na podsumowanie tego, co działo się na tafli  Nie ukrywam, że niedosyt  jest i w głowie siedzi nam chęć rewanżu. Chociaż starałyśmy się jak mogłyśmy, w 3 tercji brakło już sił w nogach i musiałyśmy uznać wyższość przeciwniczek. Ale po kolei.

Cud w Krynicy?

Jak już wcześniej informowałyśmy, w miniony weekend wzięłyśmy udział w Międzynarodowym Turnieju Hokeja Kobiet w Krynicy-Zdroju. Po nieudanym sezonie ligowym zależało nam na pokazaniu się z jak najlepszej strony i udowodnieniu, że naszej drużyny na straty spisywać nie wolno ;) Chociaż trzeba przyznać, że przeciwniczki zapowiadały się wyjątkowo mocne. Warto wspomnieć, że mecze były rozgrywane w systemie 2x20min, każdy z każdym. Drużyna zwycięska otrzymywała 3 pkt, w przypadku remisu oba zespoły otrzymywały po 1 pkt.

Sroga lekcja w dwumeczu z mistrzyniami

W ubiegłą niedzielę oraz wtorek przyszło nam rozegrać zaległe mecze z drużyną Polonii Bytom w ramach 13 i 14 kolejki PLHK. Nikt nie liczył na wyrównaną walkę w tych spotkaniach. Oczywiste było, że jedyną rzeczą, o jaką możemy walczyć to jak najmniej straconych bramek.